18 Ağustos 2019 Pazar   
Üye Girişi   Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

UĞUR AYDIN'DAN KİMSESİZ RÜYALAR

 

UĞUR AYDIN’DAN DİLLERE DOLANACAK BİR ŞARKI DAHA: KİMSESİZ RÜYALAR Uğur Aydın’ın çıkış şarkısı “Kalbim”den sonra şimdi de ikinci single’ı “Kimsesiz Rüyalar” Arpej Yapım etiketiyle yayınlandı. “Kimsesiz Rüyalar” tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

UĞUR AYDIN’DAN DİLLERE DOLANACAK BİR ŞARKI DAHA: KİMSESİZ RÜYALAR

Uğur Aydın’ın çıkış şarkısı “Kalbim”den sonra şimdi de ikinci single’ı “Kimsesiz Rüyalar” Arpej Yapım etiketiyle yayınlandı. “Kimsesiz Rüyalar” tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

“Kimsesiz Rüyalar”ın yapım aşamasında da yine müzik dünyasının tanınan isimleri Uğur Aydın’ı destekledi. Sözlerini Duygu Aydın’ın yazdığı şarkının bestesi Uğur Aydın’ a ait. Şarkının aranjörlüğünü birçok başarılı şarkıya imza atmış olan Bahadır Tanrıvermiş yaptı. Şarkının vokal koçluğunu ise çıkış şarkısında olduğu gibi üstün yorumu ile gönüllere taht kurmuş usta müzik adamı Ümit Sayın yaptı. Şarkının mix ve masteringini Özgür Yurtoğlu gerçekleştirdi.

“Kimsesiz Rüyalar”ın klip çekimleri Ankara’da BEK Medya tarafından, Basel Arbar yönetmenliğinde yapıldı.  Mutlu bir çiftin aşklarının anlatıldığı klipte, sevgilisinin hep yanında olmasını ve onu hiç bırakmamasını dileyen bir adamın hikâyesi canlandırıldı. Klipte gitar çalan Uğur Aydın, performansıyla göz doldurdu.

 

Kimsesiz Rüyalar’ın şarkı sözleri ise şöyle:

Kimse anlamıyor ama bakma

Tüm notalar seni bana (hep) anlatıyor

İşte bundandır en güzel şarkıların seni anlatmaktan geçişi…

 

Bırakma hiç, ayırma yanından

Gerekirse kuytu bakışlarında sakla

Yoksan her saatim çaresiz,

Yalnızım yastığımda,

Kimsesiz rüyalar görüyorum sensiz…

 

 

Şarkının türü: Pop rock

Söz: Duygu K. AYDIN

Müzik: Uğur AYDIN

Aranjör: Bahadır TANRIVERMİŞ

Mix-Mastering: Özgür YURTOĞLU

  

 

 
Tarih       : 12 Temmuz 2019
 
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur