18 Ağustos 2019 Pazar   
Üye Girişi   Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

SILA ''MEŞK'' DEDİ

 

Türk pop müziğinin en özel kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla, "Acı"dan sonra "Meşk" ile cümlesine bir kelime daha ekliyor. Sıla, yepyeni üç şarkısının yer aldığı yeni EP'si "meşk" ile 26 Temmuz Cuma günü dinleyicilerle buluşacak. Sevilen sanatçı; "Meşk"in içinde bulunan "Karanfil", "Haytalar Dükkânı" ve "Zeybek" ile dinleyicilerin yeniden kalbine dokunacak. EP'nin çıkış şarkısı "Karanfil"in sözü ve müziği Umut Yaşar Sarıkaya, Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır'ın ortak imzalarını taşırken, şarkının aranjesi ise Gürsel Çelik'e emanet edildi. Sıla ve Efe Bahadır ortaklığında ortaya çıkan "Haytalar Dükkanı" ve Sezen Aksu ile İlker Bayraktar imzalarını taşıyan "Zeybek" ise EP'nin duygusal şarkıları olarak öne çıkıyor.

Türk pop müziğinin en özel kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla, "Acı"dan sonra "Meşk" ile cümlesine bir kelime daha ekliyor.

Sıla, yepyeni üç şarkısının yer aldığı yeni EPsi "meşk" ile 26 Temmuz Cuma günü dinleyicilerle buluşacak. Sevilen sanatçı; "Meşk"in içinde bulunan "Karanfil", "Haytalar Dükkânı" ve "Zeybek" ile dinleyicilerin yeniden kalbine dokunacak.

EPnin çıkış şarkısı "Karanfil"in sözü ve müziği Umut Yaşar Sarıkaya, Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadırın ortak imzalarını taşırken, şarkının aranjesi ise Gürsel Çelike emanet edildi. Sıla ve Efe Bahadır ortaklığında ortaya çıkan "Haytalar Dükkanı" ve Sezen Aksu ile İlker Bayraktar imzalarını taşıyan "Zeybek" ise EPnin duygusal şarkıları olarak öne çıkıyor.

 
Tarih       : 06 Ağustos 2019
 
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur